Tenis a squash

Tenis a squash

DTJ Hradec Králové

DTJ Hradec Králové

Oddíl stolního tenisu

Vznik klubu stolního tenisu DTJ Hradec Králové se datuje k roku 2005. Největšími úspěchy jsou stříbrné medaile z extraligy z let 2014 a 2015. V dnešní době hraje A mužstvo 3.ligu a ostatní družstva krajské soutěže. Herna splňuje všechna kritéria nutná pro hraní nejvyšší soutěže. Pro ligové soutěže jsou stoly rozmístěny po délce herny, pro krajské soutěže pak jsou umístěny na šířku.

https://dtjhradeckralove.cz/

 

DTJ Hradec Králové
Tenis Centrum Hradec Králové

Tenis Centrum Hradec Králové

V tenisovém centru kousek od soutoku Labe a Orlice nabízí kromě rezervací tenisových kurtů také výukové hodiny, a dále je zde fitness centrum, možnost hraní beach volejbalu a další služby včetně masérských a fyzioterapeutických. V létě se zde pořádají také příměstské tábory a další aktivity pro děti.

http://www.teniscentrumhk.cz/

Tenis Centrum Hradec Králové
Squash Flošna

Squash Flošna

Squash Flošna nabízí: 4 squashové klimatizované kurty s výborným osvětlením, slevy na vstupném pro majitele čipových hodinek (červených i modrých), tři cenové hladiny – do12 hod., do 16 hod. a od 16 hodin, on-line rezervace kurtů, možnost zapůjčení i zakoupení squashového vybavení, velké parkoviště před areálem zdarma, otevřeno každý den od 9.00 do 21.00 hodin, celoroční provoz

http://www.snhk.cz/squash

Squash Flošna
Squash centrum

Squash centrum

Hradecká, Hradec Králové

Centrum bylo založeno 24. ledna 1997,  ale slavnostně bylo otevřeno až 2 roky poté, a to 30. ledna 1999. Původně centrum poskytovalo 5 squashových kurtů, tělocvičnu, kde se cvičil aerobic, horizontální a vertikální solárium, prodej sportovních potřeb a pronájem místnosti na pořádání oslav.Nyní poskytuje, kromě výše zmíněného také následující služby: Spinning – 26 kol, z nichž 22 má nášlapy, Trampolínky – 18 trampolínek s madlem, Bosu – 10 bosu, TRX – 6 TRX, Pilates, Stolní tenis – 3 stoly, Posilovnu, Vertikální solárium s vibrační plošinou, Wallybal, Nohejbal, Lokální kryoterapii.

https://www.squashhk.cz/

Squash centrum

Vydejte se za zážitky

Přinášíme Vám tipy na výlety a aktivity