Ubytování v penzionu Duran

Ubytování v penzionu Duran

Penzion Duran nabízí ubytování vyššího standardu v klidné části Hradce Králové s dobrou dostupností do centra města.

Vyberte si
z našich pokojů

Nový, moderně vybavený penzion sestává ze šesti pokojů – čtyři manažerské dvoulůžkové pokoje a dva apartmány s možností přistýlky. Součástí objektu je také soukromé bezplatné parkoviště. V budově penzionu je naše vlastní restaurace, která funguje již 30 let a je oblíbeným místem nejen pro posezení u oběda či večeře, ale také pro rodinné sešlosti, oslavy či firemní akce. V prostorách restaurace Vás také čeká snídaně, kterou budete mít v ceně ubytování. Na snídani si budete moci vybrat z připravených čerstvých surovin a pečiva a také z našeho snídaňového menu, které pro Vás uvaří naši kuchaři.

Apartmán

Apartmán je vhodný pro ty z Vás, kteří upřednostňují více prostoru, pro menší skupinu hostů nebo pro delší pobyty v našem penzionu.

2 lůžka
Wifi
Klimatizace
Snídaně
4 890 Kč za noc
Detail pokoje

Manažerský pokoj

Dvoulůžkový manažerský pokoj je vhodný pro širokou škálu našich hostů. Rádi Vás u nás přivítáme při služební cestě, odpočinku, dovolené nebo i v rámci akcí v naší restauraci.

2 lůžka
Wifi
Klimatizace
Snídaně
2 890 Kč za noc
Detail pokoje

O nás

Stejně, jako si v restauraci zakládáme na kvalitě pokrmů, i v případě ubytování dbáme na kvalitní zařízení, pohodlí a komfort pro naše hosty.
Prostory penzionu dříve sloužily jako soukromý byt pana majitele, a také se zde nacházelo několik personálních pokojů. V poslední době byly prostory nevyužívané a tak po dvouletém úsilí vznikl v rámci naší restaurace také penzion s moderním ubytováním.
Na celkové přestavbě jsme si dali velmi záležet zejména proto, aby prostory působily harmonicky a byl zde vytvořen jednotný design. I z toho důvodu jsme zvolili spolupráci s panem Ing. arch. Vladimírem Pošepným, který nám tento styl vytvořil na míru a je zde promyšlen každý sebemenší detail.
V penzionu se tak snoubí krásné kvalitní dřevo s efektní tapetou doplněné mramorovými prvky, které působí velmi luxusně. Pomyslnou třešničkou je pak samotné zařízení pokojů, ve kterých se nachází pohodlné postele s velmi kvalitními matracemi, doplněné luxusním povlečením a zatemňovacími závěsy. Samozřejmostí je u nás také odhlučnění jednotlivých pokojů, klimatizace a podlahové vytápění v koupelnách.
A proto věříme, že se u nás budete cítit velmi příjemně.

Online rezervace pokoje

Pro co nejrychlejší rezervaci stačí zavolat na telefon níže nebo napsat e-mail.
Na telefonu nás zastihnete denně v čase 8:00-18:00, na e-mail odpovíme obratem.

Sekaninova 398, Hradec Králové 500 11
navigovat sem
Check in 15:00, Check out 11:00

Vydejte se za zážitky

Přinášíme Vám tipy na výlety a aktivity