Vodní sporty

Vodní sporty

Koupaliště Flošna

Koupaliště Flošna

Padesátimetrový plavecký, rekreační a dětský bazén nenechají na pochybách žádného milovníka vodních radovánek.
Dalšími atrakcemi jsou např. skluzavka Jump a dva tobogany či simulace divoké řeky a řada různých masážních proudů. Po dlouhém slunění na trávě si navíc můžete zahrát plážový volejbal.
Součástí areálu je objekt wellness studia s celoročním provozem. V budově se dále nachází restaurace s bowlingem, fitness centrum a squashové kurty.
U koupaliště  je možnost pohodlně zaparkovat na velkém parkovišti. Parkuje se bez poplatku a pro návštěvníky koupaliště je vyhrazeno 361 parkovacích míst, z toho je 16 míst určeno pro invalidy.

http://www.snhk.cz/flosna

Koupaliště Flošna
Městské lázně

Městské lázně

Městské lázně jsou významnou památkou moderní architektury z 30. let minulého  století. Uvnitř se nachází zábavní vodní park s množstvím atrakcí a s dodnes funkčním technickým unikátem – umělým mořským vlnobitím. Městské lázně a Plavecký bazén 50 m jsou propojeny chodbou, návštěvníci tak mohou využívat služeb celého areálu.

http://www.snhk.cz/lazne

Městské lázně
Rybník Biřička

Rybník Biřička

Na okraji Hradce Králové, v městské části Nový Hradec Králové, se nachází písník Biřička, kde milovníci přírodního koupání jistě ocení koupání sice v přírodě, ale zároveň ve městě.
V létě je to příjemné místo pro čas strávený u vody a zároveň místo dostupné i MHD. Biřičku obklopují královéhradecké městské lesy, které skýtají nejen stín a možnosti vycházek, ale také příjemné místo pro cyklovýlety.
V blízkosti rybníku Biřička návštěvníci najdou také hostinec, dětské hřiště a hřiště pro plážový volejbal.

Rybník Biřička
Kemp Stříbrný rybník

Kemp Stříbrný rybník

Relax, pohodu, klidný odpočinek, ale také aktivitu, sport i adrenalin. To všechno můžete zažít v Kempu Stříbrný rybník. Ideální poloha kempu v těsné blízkosti hradeckých městských lesů vám nabídne možnost nejen se slunit na písečné pláži nebo dovádět na vodní hladině Stříbrného rybníku, ale poskytne i daleko akčnější alternativy.

Kemp Stříbrný rybník
Sportovní, volnočasový a zábavní park Správčák

Sportovní, volnočasový a zábavní park Správčák

V tomto komplexu najdete:
Nafukovací ráj, kde zábavu najde celá rodina – malé děti, větší děti i dospělí. Nafukovací ráj se momentálně skládá z 10 větších či menších nafukovacích atrakcí. Správčický písník je rozsáhlá vodní plocha využívána pro rekreaci – pro jízdu na vodních lyžích nebo na motorovém člunu a vodním skútru. Je zde také dětské hřiště nebo hřiště pro plážový volejbal. Písník je využíván též ke koupání a jako mimopstruhový rybářský revír pro sportovní rybolov. Dále zde najdete volejbalová hřiště a také půjčovnu šlapadel.
Sportovní, volnočasový a zábavní park Správčák

Vydejte se za zážitky

Přinášíme Vám tipy na výlety a aktivity